Земляні роботи у Києві та Київській області

Земляні роботи у Києві та Київській області

Земляні роботи у Києві та Київській області від компанії ОРЕНДА - ПОСЛУГИ БУДІВЕЛЬНОЇ СПЕЦТЕХНИКИ "ТОВ. УКРКІЕВТРАНС" - фото 1
25 ₴/куб.м

Оплата

 Післяплата

Опис

(044)232-70-41, 063-340-45-33, 096-364-79-66 
Наличный и безналичный расчет

 

Земляні роботи у Києві та Київській області

 

Послуги з розробки котлованів або котловану, земляні роботи, розробка грунту екскаватором, виїмка грунту

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК - роботи земляні

Розробка котловану - основа будь-якого будівництва, перший і дуже відповідальний етап. Терміни всього подальшого будівництва, організація і ритм виконання будівельних робіт. Розробка котловану здійснюється з дотриманням всіх особливостей проекту.

Земляні роботи - вартість розробки котловану 

Викопати котлован вартість від 40 гривень / метр кубічний - вивезення та утилізація грунту включена у вказану вартість

Вартість земляних робіт і вартість розробки котловану визначається технологією виконання даних робітПідвищити ефективність земляних робіт і заощадити, можна використовуючи грамотно складену кошторис, ефективні технології і накопичений досвід проведення земляних робіт.  Протягом однієї робочої зміни ми можемо викопати і вивезти з будмайданчика до 1500 метрів кубічних  грунту, з його перевезенням та утилізацією! Ми побудуємо котлован будь-якого обсягу та будь-якої складності !

Фактори, що впливають на вартість розробки котловану або вартість земляних робіт:

Особливості місцевості, на якій буде здійснюватися розробка грунту в котловані. Особливості конструкції і глибину закладення фундаменту Тип грунту. Наявність грунтових вод. Вологість грунту в котловані Наявність інженерних комунікацій Тип фундаменту: стовпчастий, стрічковий і т.д., Спосіб і терміни розробки грунту. Обсяг розробляється грунту Сейсмогеологічних характеристики території Геологічні та гідротехнічні параметри Типи і моделі будтехніки використовуваної для розробки грунту Перевезення грунту (віддаленість полгона від місця утилізації ґрунту) Утилізація грунту на полігонах в Києві або в Київській області

Розробка котловану складний технологічний процес - довірте його фахівцям нашої компанії, які мають великий досвід роботи в цій галузі. Правильно спланований процес розробки котловану допоможе Вам не тільки заощадити гроші і час, а й отримати якісний майданчик, на якій буде засновано все подальше будівництво.

Наша компанія готова здійснити повний комплекс послуг з проведення земляних робіт: планування місцевості Розробка та будівництво котловану Механізована розробка грунту Риття і прокладка траншей Навантаження грунту в самоскиди Вивезення та утилізація грунту Професійна Розробка котлованів є повністю механізованим процесом. У будівництві котловану застосовується сучасна техніка: екскаватор, самоскид, грейдер, бульдозер, трактора, виброкаток І.Д. Невеликі котловани під котедж, дачу можна викопати і міні-екскаваторами.

Вивезення та утилізація грунту котловану. Одним з нашим напрямком діяльності, в якому ми є лідерами за якістю і строками виконання робіт. Протягом 24 годин ми вивозимо грунт на власні полігони. Обсяг вивозиться грунту, при правильній організації розробки ґрунту і виїмки грунту становить від 1000 до 2000 м3 ґрунту на добу! І це не межа!

Етапи розробки котловану

Спираючись на багаторічний досвід і інженерні вишукування, наші фахівці виділили наступні основні етапи розробки і будівництва котловану, послідовність робіт:

  • Геодезичні роботи.
  • Геодезичні креслення з розмітками котловану.
  • Аналіз особливостей грунтів і грунтових вод
  • Виїмка грунту з котловану відповідно до геодезичним планом.
  • Навантаження й вивіз грунту з утилізацією.
  • Контроль виконаної роботи на кожному етапі виїмки грунту.

Розробка котлованів повинна здійснюватися строго за розробленим планом т.к. саме котловани сприймають навантаження, що виникають від конструкцій будівлі.

Фактори, що впливають на проведення земляних робіт з розробки котловану:

Характеристики та властивості ґрунту. Береться до уваги походження і механічна міцність грунту. У Київській області найбільш поширений суглинок, але часто зустрічаються і грунт, з високим вмістом торфу. Розмір і функціональне призначення строящего об'єкта. Розміри зведених будинків, використовувані матеріали визначають вагу, тип, глибину фундаменту будівель. Рівень заглиблення фундаменту. Даний фактор, що впливає на розробку котловану, залежить від рівня вод, промерзання грунту, виду споруди, конструктивних особливостей (наявності цокольного та підвального поверхів і т.д.). При земляних роботах по заглибленню враховується величина і характер навантажень, які діятимуть на фундамент. Для піщаних грунтів мінімальне заглиблення фундаменту, розташованого в котловані, становить 0,5 м, для глинистих - 0,7м. Кліматичні умови місцевості і пору року на момент риття котловану. У зимовий час розробка котлованів і інші земляні роботи залежать від глибини промерзання поверхні. Мерзлі грунти мають підвищену міцність. При глибині промерзання більше 0,25 м здійснюються роботи з попереднього відтавання або розпушування. Риття котлованів, а також роботи з транспортування грунту або відходів на утилізацію при несприятливих погодних умовах ускладнюються розмитістю будівельного майданчика, промерзанням вилученого відходу, руйнування під'їзних шляхів, зниження навантаження на грунт і т.д. Послідовність виконання земляних робіт Підготовчі земляні роботи: винесення за межі майданчика будівництва діючих комунікацій, планування і очищення території, відведення та зниження рівня поверхневих і підземних вод нижче рівня нульової позначки котловану, розпушування щільних грунтів. 

  • Основні земляні роботи: розробка, виїмка, переміщення і укладання ґрунту.
  • Допоміжні земляні роботи: встановлення та розбирання кріплень вертикальних укосів насипу або виїмки, ущільнення, вирівнювання укосів котлованів і відкачування вод (водовідлив), зведення тимчасових земляних споруд.

АРЕНДА СПЕЦТЕХНИКИ - УСЛУГИ СПЕЦТЕХНИКИ

РАСЧЕТ - НАЛИЧНЫЙ / БЕЗНАЛИЧНЫЙ / КАРТА ПРИВАТБАНКА

Характеристики

Способи оплати
безготівковій розрахунок, на договірній основі, готівкою
Глубина копания
12 м
Объем ковша
2.5 м3
Услуги водителя
есть