Оренда грунторез в Києві та Київській області

Оренда грунторез в Києві та Київській області

Оренда грунторез в Києві та Київській області від компанії ОРЕНДА - ПОСЛУГИ БУДІВЕЛЬНОЇ СПЕЦТЕХНИКИ "ТОВ. УКРКІЕВТРАНС" - фото 1
від 16 000 ₴

Оплата

 Післяплата

Опис

(044)232-70-41, 063-340-45-33, 096-364-79-66 
Наличный и безналичный расчет

 

  • Наша техніка дозволяє виробляти копання траншей шириною до 0,20 метра, і при цьому глибина траншеї може досягати до 1,2 метра, за зміну 8 годин можливості техніки пройти-прорити траншею від 300 метрів до 1-1,5 кілометра.
  • Для виробництва земляних робіт сьогодні широко використовуються механізми, які називаються траншеєкопачами.

(044) 233-22-90, 063-233-22-90
Готівковий та безготівковий розрахунок

Копка траншей ґрунторізом супроводжується високою якістю виконання робіт. Слід зазначити, що використання цього сучасного механізму значно прискорює прокладання електричних кабелів, кабелів зв'язку, трубопроводів. Якщо порівнювати цей траншеєкопичувач із застарілою моделлю «бару», звичайно ж, значно перевершує за своїми технічними показниками.

Так у конструкції механізму присутній гідростатичний привід, який відрізняється простотою та зручністю управління, можливістю плавно регулювати швидкість, відсутністю різного роду запобіжних муфт та великогабаритних редукторів. Наявність у конструкції ґрунторіза гідростатичного приводу дозволяє легко справлятися в процесі копання траншей з негабаритними предметами, валунами, осколками бетону та іншими предметами, що часто зустрічаються в будь-яких ґрунтах. Незамінною є можливість включення реверсивного обертання.

Гідростатичні приводи мають високу продуктивність, а імпортні виробники ґрунторізів, такі як Ditch Witch, Case, Astec, Vermeer, Trencor, Bobcat, давно застосовують гідростатичний привід
Особливості землерийних машин, як ґрунторіз
Серед особливостей зазначених землерийних механізмів слід зазначити як наявність гідростатичного приводу, що забезпечує високу продуктивність траншеекопачів.

Важливу роль відіграє спеціальний скребок, що є в конструкції траншеєкопача. За рахунок цього елемента вдається викопувати траншеї максимально великої глибини та одночасно виконувати процес підчищення дна траншеї. Ще один важливий елемент – ланцюг.

Універсальний ланцюг, оснащений різцями і застосовується в даному випадку, дає можливість обробляти будь-який ґрунт і піднімати на поверхню великий об'єм ґрунту, що не може дозволити робити бар. Ланцюг бари має велику кількість зубів, але від цього продуктивність роботи ланцюга бари не така висока, як у ланцюга універсальної, оснащеної особливою конструкцією.

Оренда ґрунторізу в Київській області (бари) – економне виробництво земляних робіт

Сьогодні економіка є важливою частиною будь-якої сфери діяльності. Земляні роботи, розробка траншей екскаватором також вважаються винятком. Тим часом, саме оренда гунторезу, а не стандартного одноківшового екскаватора дозволяє економити значні фінансові кошти. Ширина ковша екскаватора становить мінімум 40 см, тоді як траншеєкопатель має ширину робочого органу 20 см. Наявні менші витрати на виконання робіт останнім механізмом.

Сам принцип роботи механізмів – екскаватора та ґрунторіза також значно різниться. Якщо машина різання ґрунту переміщується в процесі роботи безперервно і також безперервно викидає ґрунт по сторонах, то екскаватор здійснює масу зайвої, непотрібної роботи (звільнення ґрунту з ковша, повернення ковша в траншею, складання виносних опор, пересування екскаватора).

Якість обраного ґрунту першим механізмом дозволяє легко його використовувати при засипці, навіть підсобними робітниками. З ґрунтом, виробленим екскаватором, роботи робити досить важко через наявність великих шматків, брил. Ще одним значним перевагою ґрунторізної машини слід вважати якісну роботу в зимовий час.

Цей механізм легко і просто справляється з копанням траншей, тоді як екскаватору потрібна попередня обробка бетоноломом. Дуже часто, коли необхідне прокладання кабелю в траншею в міських умовах, машина для різання ґрунту стає тим необхідним інструментом, без якого просто не обійтися. Використовуючи спільно з механізмом спеціальний трасопошуковий прилад, можна легко виявляти комунікації, що проходять під землею, тим самим попереджаючи їх пошкодження.

Наші пропозиції та побажання

Фахівці нашої компанії виробляють будь-які роботи, використовуючи у своїй діяльності всі можливості траншеєкопача (бари). Кожен споживач наших послуг, що отримує траншеєкопувач в оренду, може також розраховувати на отримання додаткових послуг – засипання траншей прямим або поворотним відвалом.

Ми можемо проводити земляні роботи в будь-яких умовах та на будь-яких територіях, включаючи місто Київ та Київську область. Користуючись послугами нашої компанії, кожен замовник отримує професійний та якісний сервіс із використанням найсучаснішої техніки.

Виробництво земляних робіт - це досить важкий і часом складний процес, що вимагає втручання досвідчених кадрів та унікальних механізмів. Все це пропонує наша компанія на умовах вигідної оренди. Звертайтесь до нас, якщо у Вас виникають проблеми з виробництвом земляних робіт, і ми завжди надаємо оперативну та кваліфіковану допомогу

АРЕНДА СПЕЦТЕХНИКИ - УСЛУГИ СПЕЦТЕХНИКИ

РАСЧЕТ - НАЛИЧНЫЙ / БЕЗНАЛИЧНЫЙ / КАРТА ПРИВАТБАНКА

Характеристики

Вид спецтехніки
траншеєкопач
Послуги водія
є
Способи оплати
безготівковій розрахунок, готівкою